پشتیبانی وردپرس شیراز

پشتیانی سایت های وردپرس

تمام وب سایت ها بعد از ساخت و راه اندازی شدن و به مرور زمان دچار مشکلاتی خواهند شد که اگر پشتیانی نشوند برای کسب و کار شما پیامد های بدی خواهد داشت شما با خیالی راحت می توانید پشتیبانی سایت های وردپرس خود را به ما بسپارید - تیم پشتیبانی وردپرس شیراز.

خدمات پشتیبانی وردپرس

پشتیبانگیری از سایت
پشتیبانگیری از سایت
افزایش امنیت سایت
افزایش امنیت سایت
بروزرسانی وردپرس
بروزرسانی وردپرس

پشتیبانگیری از سایت وردپرس

همیشه وب سایت ها در خطر آسیب ها هستند که برخی از مشکلاتی که برای سایت پیش می آید باعث حذف محتوا و تنظیمات وب سایت وردپرس شما می شود.

یکی از راه های محافظت از حذف شدن محتوا و تنظیمات وب سایت ایجاد فایل پشتیبان است که ما برای شما هفتگی و یا ماهیانه از سایت وردپرس شما پشتیبانگیری خواهیم کرد که در صورت بروز هر مشکلی که نیاز به بازگردانی اطلاعات باشد از این فایل های پشتبان استفاده کنیم.

پشتیبانگیری از سایت

افزایش امنیت سایت وردپرس

وردپرس یک پنل مدیریت سایت عمومی است که برای تمام سایت های ساخته شده با وردپرس در اصل یکسان است اما می تواند در ویژگی ها با هم متفاوت باشد. 

خیلی از افراد یک یکسان بودن را باگ امنیتی میدانند اما باید بگوییم بله اگر از نظر امنیت قوی نشود میتواند یک باگ امنیتی برای سایت باشد.

اما این پنل مدیریت متن باز است و شما میتوانید به صورت کلی و جزئی شخصی سازی کنید و تمام بخش ها را تغییر دهید تا از این یکسان بودن خارج شود.

تیم ما می توانند با دانشی که در زمینه وردپرس دارند با تغییرات باعث افزایش امنیت سایت وردپرس شما شود.

افزایش امنیت سایت

بروزرسانی وردپرس

وردپرس یک پنل مدیریت سایت است که به صورت مرتب هر چند وقت یک باز بروز می شود و پکیج های بروزرسانی منتشر میکند که این بروزرسانی ها باعث کاهش باگ های امنیتی و یا اضافه شدن قابلیت جدید می شود.

ما در پکیج پشتیبانگیری وردپرس این بروزرسانی ها را در کمترین زمان بعد از منتشر شدن نسخه جدید وردپرس برای شما انجام خواهیم داد.

بروزرسانی وردپرس

ما تیم سئو راکت در بخش پشتیبانی وردپرس شیراز در مدیریت کامل وب سایت شما به شما کمک خواهیم کرد که هیچ دغدغه در مدیریت سایت خود نداشته باشید.

برای همکاری با ما با شماره 09170440148 تماس بگیرید.