ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ

ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ

توسط در کسب و کار 10 سپتامبر 2021

ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ یک روش جدید و بهینه در بازاریابی است گه جایگزین ارسال پیامک شده است.شما با استفاده از ارسال پیام انبوه در واتساپ در کنار متن ، فیلم و عکس نیز میتوانید ارسال کنید.

چرا ارسال پیام انبوه در واتساپ

تا چند سال پیش ارسال پیامک به صورت انبوه به شماره های همراه طرفدارهای زیادی داشت اما به خاطر تعداد زیاد این پیامک ها باعث اذیت شدن دارندگان سیمکارت می شد و با شکایات پی در پی این افراد سرویس دهنده ها یا اپراتورها خدماتی را ارائه دادند به نام مسدود سازی پیامک های تبلیغاتی و بعد از ارائه این خدمت بسیاری از دارندگان سیمکارت با کمک این خدمت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کردند و از شر پیام های تبلیغاتی مکرر راحت شدند.

با گذشت زمان و همگیر شدن نرم افزارهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی همون پیامک ها که پبشتر از طریق اس ام اس برای مخاطبین هدف ارسال می شد از طریق این نرم افزارها و شبکه های اجتماعی برای این مخاطبین هدف ارسال می شود.

نرم افزار واتساپ یک نرم افزار پیام رسان محبوب در جهان و در ایران است که در ایران تا به امروز چیزی حدود به 139 میلیون کاربر فعال دارد.این رقم کاربر فعال نشان دهنده محبوبیت این نرم افزار است.

اهمیت ارسال پیام انبوه در واتساپ

واتساپ یک نرم افزار پیام راسان است که کابران این نرم افزار در طی طول روز بارها و بارها وارد این نرم افزار شده و پیام های دریافت شده خود را بررسی می کنند.شما میتوانید از پتانسیل این نرم افزار برای جذب مخاطب استفاده کنید و با استفاده از ارسال پیام در این نرم ازفزار برای مخاطبین هدف خود مخاطبین خود را به مشتری تبدیل خواهید کرد.

ویژگی های ارسال پیام انبوه در واتس آپ

  • ارسال پیام هدفمند بدون بلاک شدن
  • ارسال پیام متن
  • ارسال لینک شبکه های اجتماعی
  • ارسال صوت
  • ارسال عکس
  • ارسال فیلم

 

برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس آپ با ما تماس بگیرید.

 

منبع : سئو راکت

نویسنده : پدرام موسوی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.